Warning: Creating default object from empty value in /home/users/dos/public_html/php/modules/core_config.php on line 151

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/users/dos/public_html/php/modules/core_config.php on line 155

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/users/dos/public_html/php/modules/staticpages.php on line 108

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/users/dos/public_html/php/modules/staticpages.php on line 84
serwery wirtualne, konta pocztowe: Digitel
Strona główna....
Logowanie do poczty
nasza oferta rejestracja pomoc o nas

Ochrona antywirusowa


Ostatnimi czasy notuje się wzmożoną aktywność wirusów które rozsyłane są pocztą elektroniczną. Stosują one metody samodzielnego rozsyłania się pod adresy e-mail znalezione w książce adresowej lub przeglądanych przez zarażonego klienta stronach internetowych. Z tego powodu każdy jest potencjalnie zagrożony infekcją robakiem internetowym.


Serwer internetowy firmy Digitel, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii ochrony przed wirusami komputerowymi rozsyłanymi przez pocztę elektroniczną chroni swoich klientów przed zarażeniem (*). Każdy przechodzący przez serwer list jest skanowany pod kontem występowania w nim wirusów. Dzięki temu chroni on naszych użytkowników. Dowodem na to jest fakt iż 100% zainfekowanych listów pochodzi z zewnątrz - po kilkumiesięcznym procesie wdrożenia systemu, w obecnej chwili nie notujemy obecności wirusów w listach wysyłanych przez naszych klientów.


* - Program nie gwarantuje 100% skuteczności, firma Digitel nie daje gwarancji na działanie wyżej wymienionej usługi. Związane jest to z możliwością zarażenia najnowszymi wirusami które nie znajdują się w uaktualnianej codziennie bazie. Klient powinien zaopatrzyć się w indywidualną ochronę antywirusową swojego komputera a także zachować ostrożność przy przesyłkach zawierających załączniki.